Tomáš: „Výzva mi od základů změnila postavu i pohled na všechno okolo mne.“

Tomáš začal trénovat kvůli svojí přítelkyni. Po jejich rozchodu měl sto chutí praštit se vším, včetně cvičení. Naštěstí to ale neudělal. Během tří měsíců v programu Výzva 21 dní si vytvaroval postavu, zlepšil si fyzičku a kondici. Podle něj se na spoustu věcí dnes dívá jinýma očima.

AHOJ TOME, MŮŽEŠ NÁM ŘÍCT NĚCO O SOBĚ?

Ahoj, jmenuji se Tomáš a v srpnu jsem oslavil 21. narozeniny. Před půl rokem jsem opustil VŠ v Praze a nyní pracuji (12hodinové směny) ve společnosti, která se zabývá výrobou výpočetních technologií. Ve svém volném čase se věnuji stolnímu tenisu, stříhání videí a občas i grafikou.

JAKÉ BYLY DŮVODY PRO TVŮJ VSTUP DO VÝZVY 21 DNÍ A S JAKÝMI CÍLI JSI DO PROGRAMU VSTOUPIL?

Můj oficiálně první vstup do Výzvy proběhl už minulý rok. To jsem se ale pouze zaregistroval, protože jako student jsem si Výzvu nemohl financovat. Proto jsem opakovaně cvičil týden zdarma. To jsem sice vydržel jen měsíc, ale výsledky jsem měl.

Letos byla mým důvodem a motivací moje bývalá přítelkyně, která mi naznačila, že bych se sebou mohl něco dělat. Tudíž můj prvotní cíl byla změna a celková přeměna ve prospěch nás dvou. Ale když říkám bývalá, je jasné, že jsem musel časem své cíle přehodnotit.

JAK DLOUHO CVIČÍŠ S PROGRAMEM VÝZVA 21 DNÍ A JAKÉ JSOU TVOJE DOSAVADNÍ VÝSLEDKY?

Do Výzvy 21 dní jsem nastoupil 13. července 2016 a mám za sebou 3. fázi programu. Tři měsíce programu mi přinesly opravdu skvělé výsledky.

Začátek výzvy:  Po třech měsících:
Hrudník 104 cm 93,5 cm
Břicho 99,5 cm 83,2 cm
Zadek 115 cm 101,8 cm

JAK TĚ OD TÉ DOBY VNÍMÁ RODINA A BLÍZCÍ?

Rodina mě v mé přeměně velice podporuje, a to zejména mamka, která se mi snaží i pomáhat. Velice si jejich podpory vážím a zároveň mě to obrovsky motivuje, protože slyšet, že mi to teď víc sluší, mě nakopne nejvíc. Dokonce se mi povedlo navnadit do Výzvy i mého bratrance, který si též program zakoupil a už je v polovině 2. fáze.

A CO TĚ NEJVÍCE MOTIVUJE?

Motivací je pro mě každý můj pokrok, a to nejen na vzhledu, ale i v kondici. Nikdy bych neřekl, že uběhnu 15 km v jednom kuse. Můj cíl je mít do jara v nohách půlmaraton.

ts

CO PRO TEBE ZNAMENÁ NEJVĚTŠÍ PŘEKÁŽKU A S ČÍM BOJUJEŠ?

Největší překážkou bude pro mě asi nadcházející zimní období. Tréninky z Výzvy 21 dní jsem občas odcvičil venku, protože prostor, ve kterém cvičím, sdílím společně se sourozencem a je poměrně malý. Ale s tím si poradím!
To, s čím opravdu bojuji, je skloubení práce, spánku a regenerace, cvičení a volného času. Ale myslím, že jsem schopný říct, že i tento boj úspěšně vyhrávám.

DO JAKÉ MÍRY JSI UPRAVIL SVŮJ JÍDELNÍČEK?

Svůj jídelníček jsem změnil rapidně. Vím, že to není asi úplně správně, ale opravdu ze dne na den jsem nakoupil „zdravější potraviny“ a začal jíst menší porce, častěji a kvalitně.
Inspiraci jsem čerpal hlavně z Tomových receptů. Musím říct, že jsem vyzkoušel opravdu všechny recepty, které jsou ve videích uvedeny. Nyní jsem si však recepty poupravil podle sebe, něco jsem přidal a něco naopak vyřadil. Ono, když člověk zapojí fantazii, tak je i to jídlo velice zábavná věc.

ZAČAL JSI UŽÍVAT NĚJAKÉ VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY?

Ano, během 3. fáze jsem si objednal startovací balíček pro Výzvaře, který obsahuje spalovače, aminokyseliny a protein.

ZMĚNIL SE TVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV?

Změnil, a to rapidně k lepšímu. Od 15 let jsem míval vyšší tlak, chvíli jsem na to bral i prášky, což mi vůbec nevyhovovalo, docela často jsem na ně zapomínal, a tak jsem je vysadil úplně. S Výzvou 21 dní se mi tlak srovnal téměř do normálu a prášky vůbec nepotřebuji.
A další věc je to, že lidé hrající stolní tenis mají ve velké míře problémy s kolenem. Tento problém mám bohužel taky, ale díky tomuto programu mě koleno netrápí skoro vůbec a mohu se stolnímu tenisu věnovat naplno.

CO TI NA VÝZVĚ NEJVÍCE VYHOVOVALO?

Na Výzvě mi vyhovuje to, že je plně mobilní a mohu si ji s sebou vzít kamkoliv.

CO BYS NAOPAK DOPORUČIL VYLEPŠIT?

Vylepšení bych si představoval v emailech, které chodí každý den. Jelikož se mi také stává to, že nějaký den prostě nemohu cvičit. Tak by se mi líbilo, kdyby s každým emailem chodil odkaz o zaslaní videa na další den, a potom by člověk neměl ve schránce třeba už o týden víc.

JAK SE ZPĚTNĚ DÍVÁŠ NA SVÉ ROZHODNUTÍ VSTOUPIT DO VÝZVY 21 DNÍ?

Toho, že jsem do Výzvy vstoupil a investoval rozhodně litovat nikdy nebudu. Je to totiž něco, co mi od základů změnilo postavu, styl stravování i pohled na všechno okolo mne.

KDYBYS MĚL VÝZVU POPSAT JEDNÍM SLOVEM NEBO JEDNOU VĚTOU, CO BYS ŘEKLI?

Opravdu funkční program, co vás změní.


649x270-vstup-do-nove-vyzvy-ga

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů