Spalovač tuků – odhalte jeho plný potenciál

Většina spalovačů slouží pouze k podpoře spalování tuků. Nemají jinou funkci ani přidanou hodnotu. To ovšem neplatí v případě spalovače tuků METBURN. I když většina spalovačů tuků láká zákazníky zářivými etiketami a méně či více slavnými borci, kteří je propagují, my na to jdeme jinak. Náš METBURN vystupuje z řady spalovačů především obsahem.

Chcete se dozvědět o plném potenciálu spalovače METBURN?? Tento článek Vás jistě přesvědčí o tom, že se vyplatí připlatit si za kvalitní výrobky a jejich obsah!

ODHALTE PLNÝ POTENCIÁL METBURN SPALOVAČE TUKŮ!

Spalovač tuků METBURN má díky kombinaci několika látek vycházejících z biochemických reakcí v těle synergický efekt. Proto dokáže předčit kdejaké spalovače, které jsou většinou jen plné kofeinu a pro všežravce neefektivního karnitinu.

Pomocník při oslavách a grilování

Určitě tuto situaci dobře znáte. Život není jen o povinnostech, řádu a práci. Je třeba si také občas užít volného času a zhřešit. Ale proč si nedopřát a zároveň omezit negativní dopady na postavu?

Jednoduchý návod: dejte si tři tobolky METBURNU cca 30 minut před dortem nebo jiným jídlem s větším množstvím sacharidů (neboli před cheat mealem).

Jak to funguje? METBURN obsahuje účinné látky (glukomannan, kyselinu alfalipoovou atd.), které snižují glykemický index jídel (tedy to, jak Vám vyletí po jídle inzulín), a také dokáže částečně blokovat vstřebávání sacharidů i tuků. Z toho vyplývá, že ačkoliv sníte třeba 100 g sacharidů, které si jistě náramně užijete (především tedy Vaše chuťové pohárky) reálně jich tělo využije jen část z nich!

Dva tipy, jak na cheat mealy
a) Zaslužte si je – Během tréninku makejte tak tvrdě, jak to jde, a v přípravách jídel dbejte na kvalitu potravin.

b) Když už jdete jednou za čas na ono oslavné nezdravé, ale tolik milované jídlo (cheat meal), buďte chytří a mějte v zásobě strategii – třeba právě spalovač METBURN. Slibte si, že další trénink o to víc zamakáte! Ale pozor, žádné černé svědomí! Výčitky totiž prokazetelně vyplavují do těla stresové hormony, které negativně ovlivňují spalování.

Podporuje metabolismus

Sprinty nebo jídlo 5 – 6x denně, to a třeba i spalovač METBURN podporují metabolismus.

Sprinty jsou náročné a přímo při této aktivitě člověk tuky nespálí, ale právě po nich se nastartuje metabolismus až na 48 hodin! Navíc na rozdíl od kardio tréninků posílíte břicho a nohy! Mimo jiné i brutálně zlepšíte svojí kondici a kapacitu plic!

Časté jezení tj. každé 2 – 3 hodiny prokazatelně zvyšuje metabolismus. Nicméně není to samospásné a jednoznačné pro každého. Na prvním místě je totiž kvalita jídla a samozřejmě i pohyb. Perfektní výsledky mám i s krátkodobými půsty. S pravidelným příjmem kvalitní potravy však musíte prostě začít.

Jak ale podporuje metabolismus spalovač METBURN?
Metabolismus je svojí podstatou sérií biochemických reakcí v Krebsově (citrátovém) cyklu. METBURN obsahuje cystein a puryvát, které se vyskytují v tomto cyklu a tím podporují celkový metabolický obrat.

Jednoduše řečeno – v krebsově cyklu proběhne o pár reakcí více, a to znamená, že tělo spálí více energie.

Dávkování pro tenhle účel? Ideálně 3×3 tobolky METBURN denně cca 30 minut před hlavním jídlem.

Snižuje LDL cholesterol a napomáhá trávení

Speciální vláknina Glukomannan, jež je hlavní účinnou látkou METBURNU (50 % obsahu), prokazatelně snižuje nejen glykemický index potravin a celkové vstřebání sacharidů a tuků, ale také LDL cholesterol (přezdívaný jako “ten špatný cholesterol”).

Ta samá vláknina – glukomannan, také podporuje celkové trávení a stav střev. Vláknina je totiž nestravitelnou částí potravy a udržuje pravidelnou a plynulou průchodnost našeho trávícího traktu.

Shrnutí závěrem

1. Ke spalovačům tuků přistupujte pečlivě a věnujte nějaký čas výběru kvalitního výrobku (ať nekupujete jen drahý kofein nebo karnitin. Při výběru Vám pomůže tento článek)

2. Při jezení cheat mealu mějte jasnou strategii, jak tento “hřích” odčinit. Ideálně snížit negativní účinky na postavu (dávkovat před jídlem METBURN) + další den o kousek víc zamakat. Ale samozřejmě byste měli makat už před tím a jídlo si zasloužit. V podstatě pokud chcete pevnou a vyrýsovanou postavu, musíte makat neustále! 🙂

Důležité odkazy:
GORILLA METBURN – turbo ve spalování tuků

Klíčová slova: spalovač tuků

GORILLA METBURN - spalovač tuků
GORILLA METBURN

Turbo pro metabolismus
– obsahuje látky posílující metabolismus (krebsův cyklus)

snižuje cholesterol a kontroluje krevní cukr

– 50 % obsahu speciální japonská vláknina glukomannan

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů