Markéta o Výzvě 21 dní: „Jsem překvapená, co se dá zvládnout za tak krátkou dobu.“

Markéta si prošla typickou poporodní situací. Ještě rok po porodu se se smutkem dívala na své staré oblečení, které jí kvůli nadváze nesedělo. Pak se rozhodla, že je na čase vzít věci do svých rukou. Vstoupila do Výzvy a za pouhé tři měsíce shodila 6 kg a téměř 10 cm přes břicho!

MARKÉTO, ŘEKNĚTE NÁM NĚCO O SOBĚ…

Jmenuji se Markéta Svídová, je mi 28 let a jsem na mateřské dovolené (dcera 16 měsíců). Bydlím na venkově v rodinném domečku asi 18 km severozápadně od Brna. K naší rodině patří fenka Aggy (německý střední špic), se kterou chodíme pravidelně na procházky do okolní přírody. Chvíle volna trávím s rodinou, dobrou knížkou nebo mými přáteli.

JAKÉ BYLY DŮVODY PRO VÁŠ VSTUP DO VÝZVY 21 DNÍ A S JAKÝMI CÍLI JSTE DO PROGRAMU VSTOUPILA?

Rok po porodu, kdy se mě pořád držela kila navíc a já se jen se smutkem dívala na oblečení, které jsem dříve bez problému oblékla, jsem si řekla: „A dost, pořád jen neslibuj, nevymlouvej se a začni se sebou konečně něco dělat. Jsi mladá a musíš to zvládnout.“ Nelíbila jsem se sama sobě, bolela mě kolena, o únavě nemluvě. Jako první cíl jsem si stanovila, že musím dát dolů minimálně 5 kg, což se mi povedlo.

JAK DLOUHO CVIČÍTE S PROGRAMEM VÝZVA 21 DNÍ A JAKÉ JSOU VAŠE DOSAVADNÍ VÝSLEDKY?

S Výzvou jsem začala v květnu 2016. To jsem jednou brouzdala po sociální síti, když na mě vyskočila reklama právě s Výzvou. Nevím proč, ale na první pohled mě zaujala. Stačil jeden klik a už jsem se vezla.

1

Mám za sebou celé čtyři fáze a dostala jsem se na 68 kg (původní váha 74 kg), nejvíc šly dolů centimetry přes břicho. Jsem hrozně nadšená a překvapená, co se dá zvládnout za tak krátkou dobu.

hrudník břicho boky stehna váha
květen 2016 97 cm 97 cm 109 cm 66 cm 74,4 kg
srpen 2016 90 cm 87,5 cm 102 cm 59 cm 68,3 kg

 

JAK VÁS OD TÉ DOBY VNÍMÁ VAŠE RODINA A BLÍZCÍ?

Moje rodina mě po celou dobu podporovala a drží mi pěsti dál. Ze začátku mi možná úplně nevěřili, ale výsledky se dostavily brzy a teď se už nestačí divit.

CO VÁS NEJVÍCE MOTIVOVALO V ZAČÁTKU?

Velká motivace jsou jednoznačně Tomova videa, která srší pozitivní náladou a energií. A hlavně si to každý musí nastavit sám v hlavě, že do toho chce jít opravdu na 100 %.2

A CO VÁS NEJVÍCE MOTIVUJE NYNÍ?

Vidím výsledky, kterých se mi podařilo dosáhnout a slova chvály od manžela a přátel, to je největší motivace.

CO PRO VÁS ZNAMENÁ NEJVĚTŠÍ PŘEKÁŽKU A S ČÍM BOJUJETE?

Mou největší neřestí byla čokoláda v jakékoli formě, teda kromě hořké. Teď, když chuť na sladké přijde, snažím se ji obejít sušeným ovocem nebo kouskem hořké kvalitní čokolády.

DO JAKÉ MÍRY JSTE UPRAVILA SVŮJ JÍDELNÍČEK?

Z jídelníčku jsem vypustila bílé pečivo, sladkosti, mouku a limonády. Snažím se jíst více zeleniny, ovoce a pít jen čistou vodu.

ZAČALA JSTE UŽÍVAT NĚJAKÉ VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY?

Koupila jsem si protein, který se snažím alespoň obden pít nebo jej používám do různých receptů.

ZMĚNIL SE VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV?

Po zdravotní stránce se cítím určitě lépe. Nejsem tak unavená, mám více energie a hlavně jsou pryč ta bolavá kolena.

CO VÁM NA VÝZVĚ NEJVÍCE VYHOVOVALO?

Jako maminka na mateřské si nemůžu dovolit každý den cvičit někde v posilce, aniž bych neměla domluvené hlídání. S výzvou je to jiné. Zacvičit si mohu z pohodlí domova, nikdo mě u toho nevidí a já nemusím řešit hlídání.

CO BYSTE NAOPAK DOPORUČILA VYLEPŠIT?

Když je občas nějaký důvod, proč člověk nemůže cvičit, ať už díky nemoci nebo jede třeba na dovolenou, tak by bylo fajn si Výzvu ,,pauznout“, aby nechodily maily. Je to možná pro někoho pak stresující, když se denně dívá na nové tréninky a momentálně se jim nemůže věnovat.

JAK SE ZPĚTNĚ DÍVÁTE NA SVÉ ROZHODNUTÍ VSTOUPIT DO VÝZVY 21 DNÍ?

Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Velké díky Tomovi a jeho týmu, že vymysleli takovýto program, který opravdu funguje!

JAKÁ JSOU VAŠE BUDOUCÍ PŘEDSEVZETÍ, VYSNĚNÉ CÍLE?

Líbilo by se mi dát dolů minimálně dalších 5 kg, mít postavičku jako když jsem se před 6 lety vdávala (58 kg). J

KDYBYSTE MĚLA VÝZVU POPSAT JEDNÍM SLOVEM NEBO JEDNOU VĚTOU, CO BYSTE ŘEKLA?

Výzva 21 dní = nový životní styl!!!

 


649x270-vstup-do-nove-vyzvy-ga

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů