Lucia: „Můj cíl je vyformovat postavu, oklamat gravitaci, nabrat sílu a zbavit se celulitidy.“

Lucia má tři děti, pracuje jako zdravotní sestra a svůj boj s časem a každodenní únavou vyhrává na plné čáře. Ve Výzvě dosáhla opravdu úctyhodných výsledků a během jednoho roku změnila svoje tělo na téměř dokonalý cvičící stroj. Přečtěte si rozhovor s ní a nechte se inspirovat. 😉

LUCIA, ŘEKNI NÁM NĚCO O SOBĚ

Mám 36 let a pracuji jako zdravotní sestra. Jsem vdaná a na svět jsem přivedla tři krásné princezny. Mým koníčkem je zahrada, velmi ráda čtu a miluji sport a cvičení všeho druhu.

l1TY PŮSOBÍŠ JAKO OSTŘÍLENÁ FITNESSAČKA, JAK SES DOSTALA K PROGRAMU VÝZVA 21 DNÍ?

Delší dobu jsem se věnovala cvičení a běhu, ale moje výsledky byly velmi slabé. Moje tělo sice na první pohled vypadlo štíhlé, ale bylo ochablé a neforemné.  Zkoušela jsem toho hodně. Cvičila jsem podle různých videí na youtubu, ale cvičení na sebe nenavazovala. Při cvičení podle knih a cvičebních plánů jsem ze sebe zase nedokázala vydat maximum. Uvažovala jsem o osobním trenérovi, ale nikdy jsem žádného neoslovila, protože pravidelné docházení do posilovny pro mě nebylo ideálním řešením.

Náhodou jsem narazila na Tomášovu Výzvu na FB, vyzkoušela jsem týden zdarma a hned mi bylo jasné, že tento online trenér je pro mě to pravé ořechové.

Můj cíl je vyformovat postavu, oklamat gravitaci, nabrat sílu a zbavit se celulitidy.

JAK DLOUHO CVIČÍŠ S PROGRAMEM VÝZVA 21 DNÍ A JAKÉ JSOU TVOJE DOSAVADNÍ VÝSLEDKY?

V lednu 2016 jsem začala cvičit Výzvu 21 dní a následně přešla do Výzvy pro pokročilé. Moje váha zůstala v podstatě beze změny, ale moje tělo je mnohem pevnější. Rozloučila jsem se s tukovými zásobami a na mém těle se začaly objevovat svaly, které formují celou postavu, zvedají zadek (hurááá) a bojují s celulitidou na stehnech.

CO TĚ NEJVÍCE MOTIVOVALO V ZAČÁTKU?

Na začátku mě velmi motivoval můj manžel, který už cvičil, a já jsem s ním chtěla držet krok. Velkou motivací pro mě byl pohled do zrcadla a představa toho, že si budu moci obléknout to, co se mi líbí a ne jen to, co zakryje moje nedostatky.

A CO TĚ NEJVÍCE MOTIVUJE NYNÍ?Lpo

Stále mě motivuje můj manžel a jeho uznání. Výsledky, kterých jsem dosáhla během jednoho roku, mi dávají naději na dosáhnutí dalších cílů. Motivují mě i moje děti, kterým chci ukázat, že aktivní životní styl je přirozenou součástí života.

S ČÍM NEJVÍC BOJUJEŠ?

Největší bitvu svádím se zmrzlinou a chipsy. 😀 Kvůli službám musím vstávat opravdu brzy ráno a často mě po práci zmáhá únava. V takových chvílích mám chuť místo cvičení jít do sprchy a do postele.

DO JAKÉ MÍRY JSI UPRAVILA SVŮJ JÍDELNÍČEK?

Nejvýraznější změna nastala v pravidelnosti jídla. Také jsem do svého jídelníčku zařadila tvaroh a jogurty, kterým jsem se dlouho úspěšně vyhýbala.

ZAČALA JSI UŽÍVAT NĚJAKÉ VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY?

V průběhu Výzvy pro pokročilé jsem užívala protein a aminokyseliny.

llllllZMĚNIL SE TVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV?

Roky jsem bojovala s migrénou. Měsíc co měsíc jsem bojovala s bolestmi hlavy, které trvali i tři dny. Nedávno jsem si uvědomila, že už si ani nepamatuji, kdy mě naposledy bolela hlava. Pokud za to vděčím Výzvě, nelituji jediné kapky potu.

CO TI NA VÝZVĚ NEJVÍCE VYHOVOVALO?

Samozřejmě pohodlí domova. Než se uvaří polévka, jsem hotová s tréninkem. Také mi vyhovuje styl tréninků, které nezabírají příliš času, ale přitom jsou dostatečně intenzivní a účinné.

JAKÁ JSOU TVOJE BUDOUCÍ PŘEDSEVZETÍ, VYSNĚNÉ CÍLE?

Stále pracuji na své postavě. Někde chci ubrat, něco víc vyrýsovat. Velmi se mi líbí sporty jako kalistenika nebo street workout, kde musíte dokonale ovládat svoje tělo. To je můj sen.


649x270-vstup-do-nove-vyzvy-ga

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů