Lea: „Tahat s sebou všude 20 kg navíc je prostě hrůza.“

Lea si začátek svojí mateřské dovolené příliš neužívala. Její nadváha ji vyčerpávala, byla neustále otrávená, unavená a bolela ji záda. Vstup do Výzvy 21 dní ji změnil život. Od února shodila neuvěřitelných 22 kilo, 17 cm v pase a 21 cm v bocích.

LEO MŮŽETE ŘÍCT NĚCO O SOBĚ?

Jmenuji se Leona Staňková. Je mi 22 let. Jsem na mateřské dovolené (se synem 14 měsíců). Bydlím s přítelem v Benešově a moje koníčky jsou dlouhé procházky v přírodě s mými fenkami bull plemene.

JAKÉ BYLY DŮVODY PRO VÁŠ VSTUP DO VÝZVY 21 DNÍ A S JAKÝMI CÍLI JSTE DO PROGRAMU VSTOUPILA?

Můj důvod vstoupit do Výzvy byl ten, že jsem se sebou nebyla vůbec spokojená. Byla jsem neustále vyčerpaná a vše mě zmáhalo. Při delším stání mě bolely záda. Dá se říct, že jsem byla i svým vlastním životem otrávená. Tahat s sebou na těle horu sádla byla prostě hrůza. Věděla jsem, že když zhubnu, vše se zlepší a toužila jsem mít váhu jako před čtyřmi lety (65 kg).

JAK DLOUHO CVIČÍTE S PROGRAMEM VÝZVA 21 DNÍ A JAKÉ JSOU VAŠE DOSAVADNÍ VÝSLEDKY?

S programem Výzva 21 dní cvičím někdy od začátku února. Moje výsledky jsou skvělé. Moje původní váha byla 87 kg (už nikdy to nenechám dojít tak daleko). Nyní jsem na 65 kg. V pase jsem zhubla 17 cm a v bocích 21cm.

Váha Obvod pasu Obvod boků Obvod stehen Obvod hrudníku
Únor
87 kg 95 cm 113 cm 63 cm 98 cm
Červenec
65 kg 78 cm 92 cm 49 cm 81 cm

JAK VÁS OD TÉ DOBY VNÍMÁ VAŠE RODINA A BLÍZCÍ?

Rodina mě celou dobu podporovala. Myslím, že celou dobu věřili, že to zvládnu. Jen přítel nejdřív myslel, že je to zbytečné a že u toho nevydržím. Teď jen valí oči a nevěří, že jsem to dokázala.

CO VÁS NEJVÍCE MOTIVOVALO V ZAČÁTKU?

Musím říct, že Tomáš je skvělý motivátor a nejvíce mě motivoval on ve svých videích. Ale také to byly mé výsledky, které se dostavily opravdu brzy (změny jsem pozorovala už po třech týdnech). Hlavní bylo ale moje vlastní rozhodnutí, že teď do toho půjdu na 100 %.

lEA PŘED

CO VÁS NEJVÍCE MOTIVUJE NYNÍ?

Především skvělé výsledky, ve které jsem ani nedoufala. Mám plno energie, a i když musím říct, že cvičení mě zrovna moc nebaví, ale vím, že prostě musím a vždy z toho mám skvělý pocit.

S ČÍM BOJUJETE?

Bojuji s vytahanou kůží na břiše. Po těhotenství a pak následném rychlém zhubnutí mám na břiše stále vytahanou kůži a už nevím, co s ní dělat. Zkouším mazat a občas nosím stahovací kalhotky, které mi zakryjí nehezký tvar břicha, ale nevím moc, co s tím.

Dámy, napište Leoně váš tip na vytahanou kůži na břiše do komentáře pod článek. Určitě bude ráda za každou radu.

DO JAKÉ MÍRY JSTE UPRAVILA SVŮJ JÍDELNÍČEK?

Svůj jídelníček jsem změnila již před Výzvou 21 dní. Dlouho jsem věděla, že se sebou musím něco udělat. Strava šla na řadu jako první. Vyřadila jsem polotovary a mouku. Přešla jsem na bezlepkové těstoviny. Hodně jsem omezila slané a sladké. Jednoduše jsem začala jíst to, o čem jsem věděla, že je zdravé. Vždy jsem ale hřešila a hřeším do teď. Jsem celkem závislák na jídle a hrozně nerada se omezuji. Co se týče pití, piji jen čistou neperlivou vodu. Je prostě nejlepší.

CO VÁM NA VÝZVĚ NEJVÍCE VYHOVOVALO?

To, že můžete cvičit doma. Nikam se nemusíte honit a zároveň se nemůžete vymlouvat, že nestíháte. Prostě cvičíte, když máte čas a nikdo vás u toho nevidí. Řekla bych, že pro ženy na mateřské je to nejlepší způsob, jak se sebou začít něco dělat.

JAK SE ZPĚTNĚ DÍVÁTE NA SVÉ ROZHODNUTÍ VSTOUPIT DO VÝZVY 21 DNÍ?

Bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě. Všem tento program vychvaluji a doporučuji. Vím, že pokud vše budou dělat podle Tomáše, dostaví se výsledky, které si přejí.

JAKÁ JSOU VAŠE BUDOUCÍ PŘEDSEVZETÍ, VYSNĚNÉ CÍLE?

Můj další cíl je mít na váze 59 kg, a hlavně dát dolů tu nehezkou volnou kůži, tak snad se podaří.

CO BYSTE DOPORUČILA LIDEM, KTEŘÍ O VSTUPU DO VÝZVY 21 DNÍ PŘEMÝŠLEJÍ?

Pokud se sebou chcete něco udělat, běžte do toho. Je to změna na celý život. Pokud dokážete shodit 15–20 kg věřím, že už se k původní váze a stylu života nikdy nevrátíte.


649x270-vstup-do-nove-vyzvy-ga

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů