Kateřina: „Za celý den jsem byla schopná sníst sklenici Nutelly a nic víc.“

Dřív se Katka v jídle hodně odbývala. Často obědvala sladkosti a jejím celodenním jídlem byla sklenice Nutelly. Ve Výzvě 21 dní se naučila nejen pravidelně cvičit, ale také se správně stravovat. A později v programu Výzva pro pokročilé přidala na porcích tak, že jí jídlo skoro padá z talíře. Výsledek? 5 kg dole a skvěle vypracovaná postava!  

KATKO, ŘEKNĚTE NÁM NĚCO O SOBĚ

Jmenuji se Kateřina Saláková, je mi 26 let a nyní jsem na mateřské dovolené. Mám dvouletého syna Jiřího. Mezi mé koníčky patří ruční práce a nyní i Výzva.

JAKÉ BYLY DŮVODY PRO VÁŠ VSTUP DO VÝZVY 21 DNÍ A S JAKÝMI CÍLI JSTE DO PROGRAMU VSTOUPILA?

Už dlouho jsem si říkala, že bych měla začít se sebou něco dělat.  Fyzička i kondice byly prakticky na nule, byla jsem hodně unavená a už kolem poledne jsem byla bez energie. Každý den mě trápily bolesti hlavy. Minulý rok v létě jsem se uviděla na fotografii v plavkách, které jsem si koupila. Úplně jsem se zhrozila, když jsem viděla svoje břicho. Začala jsem vyhledávat různá cvičení, ale u ničeho jsem nevydržela dost dlouho. Mé stravování bylo hrozné. Za celý den jsem byla schopná sníst sklenici Nutelly a nic víc. Vařila jsem jen synovi a sebe jsem odbyla.1

V lednu jsem objevila přes facebook Výzvu 21 dní. Zkusila jsem týden zdarma a hodně mě to bavilo. Řekla jsem si, že teď už opravdu začnu něco dělat a půjdu příkladem svému synovi.

JAK DLOUHO CVIČÍTE S PROGRAMEM VÝZVA 21 DNÍ A JAKÉ JSOU VAŠE DOSAVADNÍ VÝSLEDKY?

Do Výzvy 21 dní jsem se přihlásila v polovině ledna 2016. Prošla jsem si celou Výzvu a poté i celou Výzvu pro pokročilé.

Manžel mi ze začátku nevěřil. Myslel si, že to vydržím zase jen chvilku. Za nějaký čas mi řekl, že mě obdivuje, jak to všechno zvládám. Každý den jsem se těšila na mail, kdy jsem se dověděla spoustu věcí, o tom jak vlastně naše tělo funguje. Začala jsem zkoušet nové recepty a nakonec mě začalo bavit i vaření.

2

Na začátku Výzvy jsem vážila 58 kg. Hodně jsem se těšila na první měření po 21 dnech. Musím přiznat, že jsem byla trochu zklamaná. Myslela jsem si, že to půjde rychleji, ale i tak centimetry šly dolů a mě to nakoplo dát ze sebe ještě víc. Váha ukázala o půl kg míň, v pase a přes břicho -2 cm, ostatní zůstalo. Na fotce jsem žádnou změnu neviděla.

Závěrečné měření po 90 dnech mě ale překvapilo. Jídlo jsem až tolik nedodržovala, ale začala jsem jíst pravidelně a omezila jsem pečivo a sladké.  Měla jsem o 3 kg méně, v pase -9 cm, přes břicho -8 cm, přes zadek -4,5 cm a přes stehna -2,5 cm.

Následovala Výzva pro pokročilé.  Během ní jsem kromě jiného přidala na porcích. Doma se divili, kolik toho sním! Na konci celého programu jsem vážila 53,5 kg, v pase 67 cm, přes břicho 79 cm, přes zadek 89 cm a přes stehno 50 cm. Byla jsem hodně spokojená a samozřejmě pokračuji dál.

JAK VÁS OD TÉ DOBY VNÍMÁ VAŠE RODINA A BLÍZCÍ?

Na začátku mě to všichni vymlouvali. Říkali, ať jím normálně a neblázním. Někteří mi to vymlouvají ještě dnes.

Hodně mě překvapily moje sestry a začaly také cvičit a zdravěji jíst.

CO VÁS NEJVÍCE MOTIVOVALO V ZAČÁTKU?

Nejvíce mě motivovalo to, že jsem viděla na sobě výsledky a ty mě posouvaly dál.

CO PRO VÁS ZNAMENÁ NEJVĚTŠÍ PŘEKÁŽKU A S ČÍM BOJUJETE?

Nejvíce bojuji se sladkým. Sice jsem sladkosti omezila, ale občas si ten dortík nebo zákusek dám.

DO JAKÉ MÍRY JSTE UPRAVILA SVŮJ JÍDELNÍČEK?

Můj jídelníček jsem upravila úplně celý. Na začátku jsem snídala a obědvala jen sladkosti, protože jsem byla líná si něco uvařit. Teď jsou dny, kdy musím vařit i dvě jídla, protože můj syn má potravinovou alergii. Díky Výzvě jsem začala jíst maso, houby, ryby a ochutnala potraviny, které jsem nikdy nejedla.

ZAČALA JSTE UŽÍVAT NĚJAKÉ VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY?

O doplňcích jsem uvažovala celkem dlouho. Na začátku Výzvy pro pokročilé jsem si z Gorilla e-shopu koupila spalovací balíček. Nyní si sem tam objednám aminokyseliny a raw protein.

ZMĚNIL SE VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV?

Ano, hodně se mi zlepšilo trávení a také už si při procházce nepřipadám jako parní lokomotiva. Únava a bolesti hlavy zmizely a jsem za to moc ráda.

CO VÁM NA VÝZVĚ NEJVÍCE VYHOVOVALO?

Nejvíce mi vyhovovalo, že jsem mohla cvičit doma a nemusela jsem nikam dojíždět. Hlavně nemám ani nikoho, kdo by mi v době tréninků hlídal syna, a tak jsme občas cvičili společně.

JAK SE ZPĚTNĚ DÍVÁTE NA SVÉ ROZHODNUTÍ VSTOUPIT DO VÝZVY 21 DNÍ?

Jsem moc ráda, že jsem do Výzvy vstoupila. Mám dost energie na svého syna a jsem psychicky víc v pohodě.

JAKÁ JSOU VAŠE BUDOUCÍ PŘEDSEVZETÍ, VYSNĚNÉ CÍLE?

Moc ráda bych si zpevnila postavu a měla vypracované břicho a pevný zadeček. Vím, že mám ještě před sebou dlouhou cestu, ale věřím si, že to dám.

KDYBYSTE MĚLA VÝZVU POPSAT JEDNÍM SLOVEM NEBO JEDNOU VĚTOU, CO BYSTE ŘEKLA?

Výzva mě toho spoustu naučila a jsem za to moc ráda. Ani jeden den jsem nelitovala, že jsem se do Výzvy přihlásila.


649x270-vstup-do-nove-vyzvy-ga

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů