Gábina: „Výzva je pro mě studnice informací.“

Gábina je jednou z nejnamakanějších holek ve skupině Výzva 21 dní. Každý den nás šokuje nejen svojí fyzičkou, ale také svým nakažlivým entusiasmem. I když ona sama nesnáší cvičit „podle někoho“, program Výzva 21 dní si nemůže vynachválit. Podle ní je to studnice cenných informací, které jen tak někde nezískáte.

GÁBI, ŘEKNI NÁM NĚCO O SOBĚ…

Jmenuji se Gábina a je mi 20 let 😀 (Tedy podle občanky mi letos v červenci bylo 44). Mám dospělého syna. Pracuji jako copywriter na volné noze, takže píši PR články pro různé internetové magazíny.

JAK SE SHÁNÍ TAKOVÁ SUPER PRÁCE?

Když jsem se odstěhovala do Anglie, dělala jsem tu různé úklidové služby. Ta práce mi nevadila, ale zůstat jsem u ní samozřejmě nechtěla. Moje angličtina nebyla úplně perfektní, takže shánět si zde nějakou lepší práci byl celkem problém. Nakonec mě kamarád uvrtal do psaní. Je celkem vtipné, že bydlím v Anglii, mám zde i vyřízenou živnost a píši pro Čechy.

JAK DLOUHO A KDE VLASTNĚ V ANGLII ŽIJEŠ?

V Anglii jsme asi 6 let. Cca 3,5 roku jsme žili v Londýně. Mě to tam ale nebavilo. Nejsem úplně městský tip. Chtěla jsem jít někam na okraj. Takže když přítel dostal nabídku restaurovat veterány v přímořském městečku Harwich, neváhali jsme a přestěhovali jsme se.

POJĎME K TVÝM VÝKONŮM, JAK DLOUHO CVIČÍŠ?3

Prakticky cvičím celý život. Já jsem trošku rapl, takže mě vždycky něco chytí a pak zase rychle pustí. Takhle už jsem chodila na spinning, na squash, prošla jsem si cyklistickou horečkou, prostě vším možným. Všechno jsem ale dělala tak nějak rekreačně nebo víkendově. Občas jsem měla záchvěv, že jsem chodila třeba třikrát týdně do fitka, ale to mi nikdy nevydrželo déle než 2 měsíce. Ke každodennímu cvičení jsem se dostala až díky Výzvě 21 dní.

JAK SI SE DOSTALA K VÝZVĚ?

Vlastně to bylo pracovně. Já jsem se nejdřív stala affil partnerem Výzvy a jako bonus jsem dostala možnost programem projít. Nejdřív jsem o to neměla vůbec zájem. Říkala jsem si, že chodím tady do posilovny celkem pravidelně, tohle asi nebude nic pro mě. Pak jsem si přece jen program spustila a totálně jsem tomu propadla.

PROČ SI MYSLÍŠ, ŽE TĚ VÝZVA TAK DOSTALA?

Podle mě je to jednak Tomášem jako takovým. Stěžejní pro mě ale byla ucelenost informací. Lidé dnes žijí v tom, že si všechno najdou zadarmo na internetu, ale těžko si najdou informace, když ani neví, co mají hledat. A ve Výzvě pro mě bylo super, že ty informace ke mně pozvolna přicházely a já měla čas je zpracovávat.

JAK VYPADÁ TVŮJ JÍDELNÍČEK, NAŠLA JSI V ANGLII NĚJAKÉ JÍDLO, CO TĚ OSLOVILO?

Já vařím a jím trošku jinak než zbytek rodiny. Nesmažím, spíš dusím nebo griluji. Snažím se jíst všechno zdravé. V Anglii jsem si oblíbila náhražku masa quorn, která vypadá jako maso. Přítel to třeba rád nemá, ale když z toho udělám chilli corn carne, tak to ani nepozná! 😛

TY MÁŠ VÝZVU 21 DNÍ UŽ UKONČENOU? CHCEŠ JÍT I DO VÝZVY PRO POKROČILÉ NEBO SI POJEDEŠ PO SVÉ VLASTNÍ OSE?

Pro mě program znamenal obrovský zlom, protože se mi v hlavě díky všem informacím od Tomáše konečně poskládala ta skládačka co a jak dělat. Do Výzvy pro pokročilé ale jít nechci. Já mám osobně hrozný problém cvičit podle někoho. Já se třeba podívám, jak se cvik cvičí, ale udělám si svým tempem svůj počet opakování. Teď jsem propadla tabatě a různým jiným cvičením a už si jedu podle svého. Ale Výzva pro mě vždycky bude ten spouštěč, který stál na začátku a hlavně studnice informací, o kterých jsem ani nevěděla, že je potřebuji.

Gábina na konci našeho rozhovoru zmínila také to, jak obdivuje maminky malých dětí, které ve Výzvě jsou a zvládají cvičit. Své odměny za rozhovor se vzdala a darovala jí jedné z maminek ve facebookové skupině Výzva 21 dní.


649x270-vstup-do-nove-vyzvy-ga

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů