Anička: „ Hledala jsem něco, co mi vylepší postavu.“

V příběhu Aničky se asi pozná spousta dívek a žen. Do 14 let normální hubená holka, která nemusela řešit, co sní. S nástupem puberty, ale začalo číslo na váze stoupat a čokolády ke svačině se staly problémem. Anička vyzkoušela spoustu „osvěčedných“ diet až narazila na Výzvu. Za tři měsíce dokázala změnit své stravovací návyky i postavu.

MŮŽEŠ NÁM O SOBĚ NĚCO ŘÍCT?

Je mi 20 let, studuji na vysoké škole a k tomu dělám různé brigády. Mám rodinu, která mě podporuje a přítele, se kterým jsme sehraný tým. Úplně nejraději mám chvíle, kdy si můžu sednout a přečíst si nějakou hezkou knížku, nebo se jít projít s pejskem do parku, případně si zacvičit.

JAKÉ BYLY TVÉ DŮVODY PRO VSTUP DO VÝZVY 21 DNÍ?

V dětství jsem bývala vcelku hubená a nikdo moc neřešil, že si ke svačině dávám sladkosti a čokoládičky namísto ovoce. Pak ale přišla puberta a moje špatné stravování se začalo projevovat na vzhledu i váze. I mé okolí mi začalo říkat, že bych s tím měla něco dělat. Tak jsem už od 14 let začala držet různé diety a „osvědčené“ metody jak zhubnout. U ničeho jsem však dlouhodobě nevydržela a číslo na váze stále rostlo. Až mi kamarádka jednou poslala odkaz na Výzvu 21 dní  se slovy „to by stálo za zkoušku“. Tak jsem to zkusila. Nejprve jsem začala týdnem zdarma a později jsem si zakoupila celou Výzvu.

S JAKÝMI CÍLI JSI DO VÝZVY VSTOUPILA?

Chtěla jsem už konečně najít něco, co mě zbaví přebytečných centimetrů a vylepší mi postavu. Chtěla jsem se zkrátka sama sobě líbit a dokázat okolí, že taky zvládnu zhubnout.

JAK DLOUHO VÝZVU 21 DNÍ CVIČÍŠ?

S ostrou výzvou jsem začala v listopadu, takže Výzvu cvičím už 3 měsíce a hodlám pokračovat dál.

JAKÉ JSOU TVOJE DOSAVADNÍ VÝSLEDKY?

Ke svému konečnému cíli (zhubnout stehna a hýždě) jsem zatím nedošla, ale zlepšila se mi kondice a výrazně zúžil pas a břicho.

- 9,5 kg

CO TĚ MOTIVOVALO NA ZAČÁTKU? A CO TĚ MOTIVOVUJE NYNÍ?

Nejvíc mě motivovali ti, kteří mě sráželi a říkali mi, že to nemá cenu, že to nezvládnu, protože mám zkrátka takový typ postavy. Momentálně jsem si svou vlastní motivací já. Chci se neustále zlepšovat a baví mě objevovat a překračovat  moje limity.

JAK TVOJI PROMĚNU VNÍMÁ RODINA A BLÍZCÍ?

Ze začátku mi moc nevěřili, že mi to  vyjde, ale teď všichni říkají, že jsem dobrá, jak jsem zhubla a vypadám dobře. To je pro mě nejlepší odměnou.

JE NĚCO, CO SE VE TVÉM ŽIVOTĚ OD VSTUPU DO VÝZVY?

Rozhodně si víc věřím a jsem sebevědomější. Navíc jsem začala víc přemýšlet o tom, co a kdy jím a baví mě vymýšlet různé zdravé recepty.

CO PRO TEBE BYLO NEJVĚTŠÍ PŘEKÁŽKOU A S ČÍM JSI NEJVÍC BOJOVALA?

Ze začátku jsem měla problém rozhodně s jídelníčkem. Byla jsem vždycky hrozný závislák na sladkém a neuplynul den, kdy bych si nedala alespoň snickersku. Sladké mám ráda pořád, ale tentokrát si radši udělám  zdravé proteinové lívance z Výzvy  a jsem spokojená.

DO JAKÉ MÍRY JSI UPRAVILA SVŮJ JÍDELNÍČEK?

Přidala jsem víc zeleniny k hlavním jídlům a začala pít víc vody. Také jsem z velké části vynechala sladkosti a polotovary.

ZMĚNIL SE NĚJAK TVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV?

Cítím se taková lehčí a energičtější. Není pro mě problém ráno vstát a jít si zacvičit a i večer mám pořád dost energie. Dřív to tak nebylo – byla jsem skoro pořád unavená a bez ranního kafe bych nezvládla přežít.

CO SE TI NA VÝZVĚ NEJVÍCE LÍBILO?

To, že každé ráno chodilo nové video a já se tak těšila, co nového se zase dozvím.

JAKÉ JSOU TVÉ BUDOUCÍ PLÁNY, PŘEDSEVZETÍ, VYSNĚNÉ CÍLE?

Chtěla bych zhubnout posledních pár cm a taky bych si ráda udělala certifikát na instruktora jógy. Ve cvičení i zdravém stravování chci určitě nadále pokračovat.

CO BYS VZKÁZALA LIDEM, KTEŘÍ NAD VSTUPEM DO VÝZVY PŘEMÝŠLEJÍ A STÁLE VÁHAJÍ?

Ať nad tím moc nepřemýšlejí a jdou do toho po hlavě. Čím dřív začnou, tím dřív uvidí výsledky. Důkazem toho, že to funguje, je ta spousta příběhů různých lidí, kteří si svůj cíl díky Výzvě splnili.

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů